herb BIP - Urząd Gminy Słupsk

www.gminaslupsk.pl

Sołectwa 2011-2015

 Sołectwa 2011-2015

 

Lp.

Miejscowość

Sołtys

Skład Rady Sołeckiej

1.

Bierkowo Gruszewski Jan

1. Tobis Marek
2. Michalski Mariusz
3. Żebiałowicz-Łach Agnieszka

4. Krzymuska Agnieszka
5. Grajewski Piotr
6. Gruszewska Jolanta

2.

Bukówka Baranowska Małgorzata 1. Zub Anna
2. Dadel Gabriela
3. Cygan Piotr
4. Bewersdorff Walentyna

3.

Bydlino Jakubowski Jan 1. Pepliński Robert
2. Jurgielewicz Krzysztof
3. Strzelecka Jadwiga
4. Brzezińska Elżbieta
5. Chmielińska Teresa
6. Bengier Jerzy

4.

Bruskowo Wielkie Powęzka Maria 1. Wątor Eugenia
2. Staszewski Andrzej
3. Blicharski Stanisław
4. Michalik Leszek
5. Klimczuk Józef
6. Machnikowska Wiesława

5.

Bruskowo Małe, Wierzbięcin Waliłko Iwona 1. Stępień Dariusz
2. Kwinta Wiesława
3. Nakonieczna Krystyna
4. Sokołowska-Dybek Mirosława

6.

Gać Czubak Mariusz

1. Lubow Dołżycka
2. Skrzyniarz Andrzej
3. Kutniowska Katarzyna

7.

Gałęzinowo Kamińska Beata 1. Strzelecka Marzena
2. Kluk Jacek
3. Piotrkowska Katarzyna
4. Słomczyński Mirosław
5. Kadylak Renata
6. Banasiak Alina

8.

Grąsino Byra Stanisława 1. Graczyk Teresa
2. Grabowski Stanisław
3. Pejs Zbigniew
4. Mączka Jacek

9.

Jezierzyce SHR Frączkiewicz Zdzisław 1. Syrnyk Andrzej
2. Kulas Zdzisław
3. Czernij Marta
4. Włodarska Emilia

10.

Głobino Gabriel Zygmunt 1. Adamska Wanda
2. Kosior Witold,
3. Pawluk Bożena
4. Gabriel Dariusz

11.

Karzcino Minginowicz Michał 1. Grabowska Beata
2. Werner Lech
3. Januszewski Henryk

12.

Krępa Słupska, Łupiny, Płaszewko Mądry Jan 1. Gral Sebastian
2. Mądry Radosław
3. Czarnecka Magdalena
4. Chmielewska Joanna

13.

Krzemienica Śmigielski Marek 1. Zielkowska Kinga
2. Śmiechura Waldemar
3. Szewc Władysława
4. Fikier Mirosław

14.

Rogawica Mularczyk Zuzanna 1. Stanisław Łoś
2. Ożożek Zenon

15.

Kukowo Orynycz Barbara 1. Świeżak Sabina
2. Koperski Jacek
3. Sygnowski Krzysztof

16.

Lubuczewo Płoszaj Marianna 1. Ryba Danuta
2. Dadel Janina
3. Olewińska Maria
4. Dąbrowski Ireneusz

17.

Redęcin Winiarski Grzegorz 1. Sak Dariusz
2. Tadeusz Ciemnoczołowski
3. Sabina Brzozowska

18.

Redzikowo SHR Juryś Beata 1. Straszak Marzena
2. Pietkiewicz Ewelina
3. Olewińska Danuta
4. Częścik Tomasz
5. Kołtonowski Grzegorz
6. Romankiewicz-Częścik Małgorzata

19.

Siemianice, Swochowo, Niewierowo Sobczyk Antoni 1. Pietraszek Jerzy
2. Boniek Robert
3. Broniecki Bogdan
4. Markiewicz Czesława
5. Wiktorzak Alicja
6. Pietrzak Henryk

20.

Stanięcino Rutkowski Ryszard 1. Skóra Stanisław
2. Wach Eugeniusz
3. Adamczyk Tadeusz

21.

Strzelino Bazyk Małgorzata 1. Świątek Krzysztof
2. Sendecka Joanna
3. Czechowicz Arkadiusz
4. Żukowska-Ślusarska Joanna

22.

Strzelinko Mazurek Jerzy 1. Oleś Roman
2. Oleś Danuta
3. Mazurek Danuta
4. Mróz Regina

23.

Swołowo Statkiewicz Edyta 1. Kołaczyńska Halina
2. Zębacki Witold
3. Kirikowicz Jarosław
4. Wasilewska-Smiglin Małgorzata
5. Gastół Maryla

24.

Warblewo, Warblewko Arciszewski Jerzy 1. Darznik Jolanta
2. Prokop Elżbieta
3. Milewska Joanna
4. Skóra Andrzej

25.

Wiklino, Lękwica Łuczka-Furmanek Maria 1. Sidor Alicja
2. Nadwodny Jan
3. Łukaczyk Andrzej
4. Sygnowski Jan
5. Gierczak Stefan

26.

Wieszyno Ślefarski Andrzej 1. Krzyżanowski Andrzej
2. Gos Dariusz
3. Kauch-Peta Dorota
4. Godzieba Grażyna
5. Miszkiel Józef

27.

Wielichowo, Gajki Jaworski Józef 1. Olszewski Stanisław
2. Sawka Jolanta
3. Śmiechura Anna
4. Wysoczański Jerzy

28.

Włynkowo Torhan Irena 1. Chudy Aneta
2. Skrzypek Joanna
3. Paszkowski Grzegorz
4. Jędrzejczak Anna
5. Surowiec Małgorzata

29.

Włynkówko Grzech Beata 1. Trzaska Szymon
2. Lipiński Henryk
3. Nojek Mirosław
4. Makuch Mariusz
5. Bobiński Wiesław

30.

Wrzeście, Kępno Winiarczyk Marek 1. Klimkowski Tadeusz
2. Rugała Józef
3. Langowska Aneta

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Piotr Stawiszyński 25-02-2008 14:08
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Bożena Jugowiec 24-02-2008
Ostatnia aktualizacja: Piotr Stawiszyński 07-04-2015 09:16