herb BIP - Urząd Gminy Słupsk

www.gminaslupsk.pl

Zaproszenie Zarząd Główny Polskiego Klubu Ekologicznego zaprasza jednostki administracyjne posiadające własne ścieżki dydaktyczne do udziału w konkursie Ścieżka Dydaktyczna Roku 2008.

Zarząd Główny Polskiego Klubu Ekologicznego zaprasza jednostki administracyjne posiadające własne ścieżki dydaktyczne do udziału w konkursie Ścieżka Dydaktyczna Roku 2008.

Konkurs jest częścią ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej promującej ochronę walorów przyrodniczo cennych regionów Polski, finansowany ze środków Unii Europejskiej i objęty honorowym patronatem Centralnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli oraz Piotra Boronia Członka Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji a także wsparciem Ministra Środowiska. Prosimy uprzejmie o przekazanie informacji dyrektorom szkół znajdujących się na Waszym terenie. Udział w konkursie przyczyni się do popularyzacji dziedzictwa kulturowego naszego województwa oraz do poszerzenia wiedzy o walorach przyrodniczych województwa pomorskiego w społeczeństwie. Szczegóły konkursu w regulaminie.

Szczegóły w pliku załącznika.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Piotr Stawiszyński 23-04-2008 21:14
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 23-04-2008
Ostatnia aktualizacja: - 23-04-2008 21:14