Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Słupsk
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Redakcja

# Imię i nazwisko Telefon Fax e-mail
1 Emilia Adamska emiliaa@gminaslupsk.pl
2 Adam Bakinowski adamb@gminaslupsk.pl
3 Adam Jaśkiewicz
4 Bożena Jugowiec 48 59/ 842-84-60, wew.37 48 59/ 842-92-54 bozenaj@slupsk.ug.gov.pl
5 Dorota Możejko
6 Ewa Cybulska
7 Ewa Iwanicka ewai@gminaslupsk.pl
8 Ewa Lewicz ewal@gminaslupsk.pl
9 Ewelina Cackowska ewelinac@gminaslupsk.pl
10 Karolina Chodasewicz karolinam@gminaslupsk.pl
11 Katarzyna Lisiewicz 48 59/ 842-84-60, wew.56 48 59/ 842-92-54 kasiat@gminaslupsk.pl
12 Marzena Sznajder marzenas@gminaslupsk.pl
13 Mirosława Łaga mirkal@gminaslupsk.pl
14 Piotr Stawiszyński 48 59/ 842-84-60, wew.66 48 59/ 842-92-54 piotrs@slupsk.ug.gov.pl
15 Małgorzata Dąbrowska skarbnik@gminaslupsk.pl
16 Sylwia Janicka sylwiaj@gminaslupsk.pl
17 Wioleta Klimkowska wioletak@gminaslupsk.pl
18 Wojciech Grzybowski wojciechg@gminaslupsk.pl