Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Słupsk
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Wykaz zatrudnionych pracowników

KIEROWNICTWO URZĘDU GMINY
1. WÓJT GMINY SŁUPSK – Barbara Dykier
2. ZASTĘPCA WÓJTA GMINY SŁUPSK - Adam Jaśkiewicz
3. SKARBNIK GMINY SŁUPSK – Małgorzata Dąbrowska
4. SEKRETARZ GMINY SŁUPSK – Adam Sędziński

W skład Urzędu wchodzą następujące komórki organizacyjne:

I. Referat Planowania przestrzennego i geodezji podporządkowany Wójtowi o strukturze stanowisk:
1. stanowisko ds. geodezji i gospodarki gruntami (GG) (GC) – Damian Chabros, Dorota Możejko,
2. stanowisko ds. planowania przestrzennego (GK) – Aleksandra Kujawa, Natalia Terefenko-Iskrzycka,
3. stanowisko ds. budownictwa (GB) – Alicja Kucharska,
4. wieloosobowe stanowisko ds. sprzedaży nieruchomości (GN) – Justyna Zbijowska,

II. Samodzielne stanowiska podporządkowane Wójtowi:
1. audytor wewnętrzny (AW) - Joanna Harasimiuk,
2. stanowisko ds. inwestycji kubaturowych (RB) – Krzysztof Grabowski,
3. stanowisko ds. inwestycji drogowych (ID) – Iwona Antoniuk,
4. stanowisko ds. obronnych i ochrony przeciwpożarowej (SP) - Andrzej Małyszka,
5. stanowisko ds. obrony cywilnej i zarządzania kryzysowego (SO) - Maciej Błoński,

III. Zespół ds. pozyskiwania środków zewnętrznych podporządkowany Wójtowi:
1. wieloosobowe stanowisko ds. pozyskiwania środków zewnętrznych (ŚZ) - Iwona Wilczyńska, Ewelina Walkowiak, Kamila Walkowicz,
2. stanowisko ds. energii odnawialnej (OZ) – Katarzyna Sikora.

VI. Samodzielne stanowiska podporządkowane Zastępcy Wójta:
1. stanowisko ds. rolnictwa i gospodarki ziemią (GR) – Elżbieta Szczepocka,
2. stanowisko ds. ochrony środowiska (OŚ) – Joanna Szmidt, Marcin Leśniak,
3. stanowisko ds. inicjatyw, funduszu sołeckiego i BHP (IF) - Karolina Chodasewicz,
4. stanowisko ds. gospodarki komunalnej i wodno – kanalizacyjnej (GM) – Józef Duszny.
5. stanowisko ds. rolnictwa i gospodarki wodnej (RG) - Karolina  Karnicka.

V. Straż Gminna Gminy Słupsk podporządkowana Zastępcy Wójta o strukturze stanowisk:
1. Komendant Straży Gminnej – Marek Filipczak,
2. Starszy inspektor – Dariusz Peta,
3. Starszy specjalista – Piotr Matuszewski,
4. Starszy strażnik - Jerzy Ostrowski,
5. Strażnik - Anna Banach (usprawiedliwiona nieobecność), Jerzy Jugowiec,
6. stanowisko ds. przetwarzania danych – Daria Myślińska (usprawiedliwiona nieobecność),

VI. Referat Księgowości podporządkowany Skarbnikowi Gminy o strukturze stanowisk:
1. stanowisko ds. obsługi kasy (KK) - Danuta Strzelczyk,
2. stanowisko ds. egzekucji opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi (EO) - Anna Wróblewska, Agata Szakowska,
3. stanowisko ds. rozliczania inwestycji i ewidencji środków trwałych (KS) - Justyna Korus (usprawiedliwiona nieobecność), Ewa Cybulska.

VII. Zespół ds. Księgowości podporządkowany Skarbnikowi Gminy o strukturze stanowisk:
1. wieloosobowe stanowisko ds. księgowości budżetowej (KB) – Ewa Iwanicka, Sylwia Janicka, Joanna Szaniawska, Mirosława Łaga, Wioleta Klimkowska, Barbara Maczuga.

VIII. Zespół ds. Podatków i opłat podporządkowany Skarbnikowi Gminy o strukturze stanowisk:
1. stanowisko ds. księgowości podatkowej - Kierownik Zespołu (KP) – Blanka Dębowska,
2. wieloosobowe stanowisko ds. wymiaru podatku od osób fizycznych (KWF) – Ewa Lewicz, Ewelina Cackowska (usprawiedliwiona nieobecność), Tobiasz Orzechowski.
3. stanowisko ds. wymiaru podatku od osób prawnych (KWP) - Agnieszka Frączek,
4. stanowisko ds. księgowości podatkowej i egzekucji (KPE) - Katarzyna Halczak,
5. stanowisko ds. księgowości (KS) – Anna Sielska.

IX. Referat Spraw Obywatelskich podporządkowany Sekretarzowi Gminy:

Stanowiska w Referacie Organizacyjnym i Spraw Obywatelskich podporządkowane Sekretarzowi Gminy:
1. stanowisko ds. promocji i strategii gminy (PG) - Ewa Dorota Guzińska,
2. stanowisko ds. administracji i kadr (KO) – Anna Małgorzata Peda,
3. stanowisko ds. obsługi organów gminy (OG) – Bożena Jugowiec,
4. stanowisko ds. obsługi sekretariatu (SK) – Dorota Mołdoch,
5. stanowisko ds. sportu (PS) - Ewelina Urban.
6. stanowiska pomocnicze:
- konserwator – Wiesław Kaliszewski,
- zaopatrzeniowiec - Jarosław Jasiński,
- pracownik gospodarczy - Beata Brzezińska, Patrycja Nelka.

X. Zespół ds. ewidencji powszechnych podporządkowany Sekretarzowi Gminy:
1. wieloosobowe stanowisko ds. ewidencji powszechnych (EL) – Anna Formela, Emilia Adamska,

XI. Zespół ds. kancelaryjnych i obsługi interesantów podporządkowany Sekretarzowi Gminy:
1. stanowisko ds. obsługi interesantów (OI) – Lilia Michalska,
2. wieloosobowe stanowisko ds. kancelaryjnych (OK) - Marta Czernij, Iwona Siwiec, Małgorzata Hoppen, stanowisko ds. obsługi archiwum (KA) - Halina Wasyliszyn.

XII. Zespół ds. informatyki podporządkowany Sekretarzowi Gminy:
1. stanowisko ds. obsługi informatycznej urzędu (OU) - Wojciech Kurczyk,
2. stanowisko ds. informatyki (IU) - Piotr Stawiszyński,

XIII. Zespół ds. zamówień publicznych podporządkowany Sekretarzowi Gminy:
1. wieloosobowe stanowisko ds. zamówień publicznych (ZP) - Bartosz Lewandowski, Monika Andrzejewska, Michał Maciejewski,

XIV. Zespół ds.obsługi prawnej podporządkowany Sekretarzowi Gminy:
1. umowa cywilna z Kancelarią Prawną (RP) - Renata Czarnecka, Dariusz Wszółkowski.

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Piotr Stawiszyński 25-02-2008 11:09
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Małgorzata Peda 24-02-2008
Ostatnia aktualizacja: Piotr Stawiszyński 18-04-2019 14:12