Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Redzikowo
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Obwieszczenie w sprawie wydania decyzji udzielająca pozwolenia wodnoprawnego RWE Offshore Wind Poland Sp. z o.o., ul. Deotymy 21, 76-200 Słupsk na wykonanie urządzeń wodnych - zbiornika odparowalno-chłonnego wraz z wylotem z kanalizacji deszczowej i drenaży na terenie lądowej stacji elektroenergetycznej 220/400kV (działka nr 246/4 obręb ewidencyjny Gać, gmina Redzikowo, województwo pomorskie oraz na i usługę wodną - odprowadzanie poprzez wewnętrzną sieć kanalizacji deszczowej wód opadowych lub roztopowych do urządzenia wodnego, tj. ww. zbiornika odparowalno-chłonnego.

Obwieszczenie w sprawie wydania decyzji udzielająca pozwolenia wodnoprawnego RWE Offshore Wind Poland Sp. z o.o., ul. Deotymy 21, 76-200 Słupsk na wykonanie urządzeń wodnych - zbiornika odparowalno-chłonnego  wraz z wylotem z kanalizacji deszczowej i drenaży na terenie lądowej stacji elektroenergetycznej 220/400kV (działka nr 246/4 obręb ewidencyjny Gać, gmina Redzikowo, województwo pomorskie oraz na i usługę wodną - odprowadzanie poprzez wewnętrzną sieć kanalizacji deszczowej wód opadowych lub roztopowych do urządzenia wodnego, tj. ww. zbiornika odparowalno-chłonnego.

Załączniki do pobrania

Pobierz Rozpakuj
Pobierz spakowane pliki Rozpakuj pliki i pobierz

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Piotr Stawiszyński 24-01-2024 13:23
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: brak zgody na udostępnienie danych osobowych 24-01-2024
Ostatnia aktualizacja: - 24-01-2024 13:23