Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Redzikowo
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Wójt Gminy Słupsk ogłasza konkurs i zaprasza do składania ofert na realizację gminnego "Programu przeciwdziałania rakowi szyjki macicy w Gminie Słupsk wśród dziewcząt urodzonych w 1999 roku".

Wójt Gminy Słupsk ogłasza konkurs i zaprasza do składania ofert na realizację gminnego „Programu przeciwdziałania rakowi szyjki macicy w Gminie Słupsk wśród dziewcząt urodzonych w 1999 roku ”. Konkurs ofert ogłasza się na podstawie ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (Dz.U Nr 210, poz. 2135 z późn. zm). Przewidywana liczba osób uprawnionych do objęcia programem: 83 osoby.

Wymogi wobec oferenta:
do konkursu ofert mogą przystąpić podmioty upoważnione na podstawie odrębnych przepisów do świadczenia usług zdrowotnych zgodnie z przedmiotem konkursu ofert.

Ze szczegółowymi warunkami konkursu, projektem umowy, formularzem oferty można zapoznać się na stronie internetowej: www.gminaslupsk.pl BIP zakładka :Ogłoszenia i obwieszczenia i na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Gminy Słupsk.

Informację na temat konkursu można uzyskać także pod numerem telefonu 0 59 8428469 wew.39.

Szczegóły w pliku załącznika.

Załączniki do pobrania

Pobierz Rozpakuj
Pobierz spakowane pliki Rozpakuj pliki i pobierz

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Piotr Stawiszyński 21-02-2012 12:07
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Iwona Siwiec 21-02-2012
Ostatnia aktualizacja: - 21-02-2012 12:07