Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Redzikowo
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Obwieszczenie o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego części obszaru lotniska w Redzikowie wraz ze strategiczną oceną oddziaływania na środowisko.

OBWIESZCZENIE
o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego części obszaru lotniska w Redzikowie wraz ze strategiczną oceną oddziaływania na środowisko.

Na podstawie art. 17 pkt 1 ustawy z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (j.t. Dz. U. z 2012r., poz. 647 z późniejszymi zmianami) oraz art. 39 ust. 1, art. 40, art., 54 ust. 3, w związku z art. 46 pkt 1 ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (j.t. Dz. U. z 2013 r. poz. 1235 z późniejszymi zmianami) zawiadamiam o podjęciu przez Radę Gminy Słupsk uchwały Nr XXXIV/363/2013 z dnia 17 grudnia 2013r. w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego części obszaru lotniska w Redzikowie oraz o przystąpieniu do przeprowadzenia strategicznej oceny oddziaływania na środowisko projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego części obszaru lotniska w Redzikowie.

Zainteresowani mogą zapoznać się z niezbędną dokumentacją dotyczącą przedmiotowej sprawy oraz składać wnioski do wyżej wymienionego planu miejscowego w siedzibie Urzędu Gminy Słupsk, ul. Sportowa 34, 76-200 Słupsk, lub na adres e-mail info@gminaslupsk.pl w nieprzekraczalnym terminie 21 dni od dnia ukazania się niniejszego obwieszczenia.

Wnioski mogą być wnoszone w formie pisemnej, ustnie do protokołu, za pomocą środków komunikacji elektronicznej, bez konieczności opatrywania ich bezpiecznym podpisem, o którym mowa w ustawie z dnia 18 września 2001 r. o podpisie elektronicznym i powinny zawierać nazwisko, imię, nazwę i adres wnioskodawcy, przedmiot wniosku oraz oznaczenie nieruchomości, której dotyczy.

Rozpatrzenie wniosków nastąpi w formie zarządzenia Wójta Gminy Słupsk, Treść zarządzenia dostępna będzie na stronie internetowej www.gminaslupsk.pl - BIP oraz w siedzibie Urzędu Gminy Słupsk.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Piotr Stawiszyński 16-04-2014 08:50
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Tomasz Stepnowski 16-04-2014
Ostatnia aktualizacja: - 16-04-2014 08:50